g. General Takmontert innedel, R-32
kr 33,650.00
Prisen er fra kr 33 650,-
Takmontert, modell 18. Kompatibel for Multi-splitt.
De dynamiske linjene og den slanke utførelsen skaper et stilrent og moderne design som passer diskret inn i de aller fleste miljøer. Modellen er tilgjengelig i flere
størrelser hva bredde angår og er derfor mulig å montere i de aller fleste rom og kontorer.
General Takmontert innedel, R-32, Rørtilkobling 1/4 – 1/2″
Denne uniten kan brukes med AOHG18KBTB eller AOHG18KATA
Multi splitt utedel: AOHG24KBTA3, AOHG30KBTA4 eller AOHG36KBTA5
Trådløs fjernkontroll med IR mottaker: UTY-LBTGH
Trådløs fjernkontroll: UTY-LBTG (uten IR mottaker)
Kablet fjernkontroll med LCD: UTY-RLRG
Kablet fjernkontrol touch: UTY-RNRGZ5
Enkel kablet fjernkontroll: UTY-RHRG
Trådløs LAN adapter: UTY-TFSXZ1
Signal tilkboling kabler for Input/output kort: UTY-XWZXZG
Eksten input/output kretskort: UTY-XCSX
Boks for montering av ekstern kretskort: UTZ-GXEA
Drenspumpe for inni unit: UTR-DPB24T
KNX konverter: UTY-VKSX
Modbus konverter: UTY-VMSX
Takmontert, modell 18. Kompatibel for Multi-splitt.
Sterk, fleksibel og prisvinnende!
De dynamiske linjene og den slanke utførelsen skaper et stilrent og moderne design som passer diskret inn i de aller fleste miljøer. Modellen er tilgjengelig i flere
størrelser hva bredde angår og er derfor mulig å montere i de aller fleste rom og kontorer.
| Vekt | 24 kg |
|---|---|
| Dimensjoner | 705 × 1080 × 235 cm |
| Energimerking | A++ |
| Utedel varenummer | AOHG18KBTB |
|---|---|
| Effekt varme kW | 6 |
| Effekt kjøling kW | 5,2 |
| Energimerke (varme) | A+ |
| Varmekapasitet ved -5°C | 6,03 |
| Varmekapasitet ved -15°C | 4,81 |
| Effektfaktor (COP) | 3,7 |
| Effektfaktor, sesong (SCOP) | 4,1 |
| Luftmengde innedel (varme) m3/h | 840 |
| Luftmengde utedel (varme) m3/h | 1830 |
| Lydtrykknivå innedel dB(A) | (Stille / Lav / Middels / Høy) 31 / 33 / 36 / 38 |
| Lydtrykknivå utedel dB(A) | 50 |
| Strømforbruk nominell (maks) | 7,2 (12,1) |
| Driftsspenning (Fase og spenning) | 230V/50Hz |






