f. Panasonic CZ25ZKE (5,20 kW)
kr 21,740.00
Ny veggmontert CZ med innebygd Wi‑Fi-kontroll. Kun 779 mm bred – perfekt om du har begrenset plass. Kjølemedieavgift kommer i tillegg
Ny veggmontert CZ med innebygd Wi‑Fi-kontroll
Den nye CZ superkompakt, med innebygd Wi‑Fi-kontroll, er perfekt for mindre områder som garasje, feriehus, leilighet eller bod. Den er kun 779 mm bred – perfekt om du har begrenset plass.
| Vekt og mål | |
|---|---|
| Vekt innedel | 8 kg |
| Vekt utedel | 33 kg |
| HxBxD innedel | 290 x 779 x 209 mm |
| HxBxD utedel | 622 x 824 x 299 mm |
| Lydnivå og driftsområde | |
|---|---|
| Lydnivå utedel | 47 dB(a) |
| Lydnivå innedel | 20 – 40 dB(a) |
| Driftsområde (kjøl / varme) | +16 ~ +43 / -25 ~ +24 °C |
| SCOP og Energiklasse | |
|---|---|
| SCOP verdi | 4,30 |
| Energiklasse | A+ |
| Kjølekapasitet kW | |
|---|---|
| Min/maks kjølekapasitet | 0,85 – 3,00 kW |
| Nominell kjølekapasitet | 2,50 kW |
| Maks kjølekapasitet kW | 3,00 kW |
| Varmekapasitet kW | |
|---|---|
| Min/maks varmekapasitet | 0,85 – 5,30 kW |
| Maks varmekapasitet | 5,30 kW |
| Varmekapasitet nominell | 3,40 kW |
| Varmekapasitet ved -7°C | 3,40 kW |
| Varmekapasitet ved -15°C | 2,70 kW |
| Varmekapasitet ved -20°C | 2,10 kW |
| Varmekapasitet ved -25°C | 1,50 kW |
| Teknisk spesifikasjoner | |
|---|---|
| Maks strømtrekk | 7 A |
| Anbefalt sikringsstørrelse | 10 A |
| Rør dimensjon | 1/4″ – 3/8″ |
| Rør lengde (min – maks) | 3~20 meter |
| Høydeforskjell inne- og utedel | 10 meter |
| Påfylling pr gram utover standard lengde | 10 g/m (etter 7,5m) |
| Strømtilførsel | Utedel |
| WiFi | Innebygd |
| Base for all products | |
|---|---|
| Samlet vekt innedel og utedel | 0.0 kg |
Dokumentasjon




