j. Panasonic LZ25TKE (6,55 kW)
kr 27,450.00
Perfekt som utskiftingspumpe
Kjølemedieavgift på 1047,- kommer i tillegg
LZ-serien er perfekt ved utskifting av en 7-10 år gammel varmepumpe.
LZ-modellene er effektive og pålitelige selv ved utendørstemperaturer så lave som -35°C. Takket være det gjennomtenkte designet, er LZ perfekt som utskiftingspumpe.
PANASONIC LZ25TKE Retro Fit 249
- Perfekt som erstatning for de eldre Panasonic-varmepumpene CKP og DKE
- Gir behagelig varme selv ved en utetemperatur på -35 °C
- Energiklasse A++
- Vedlikeholdsvarme
- Kompatibel med internettstyring
- Tilbehør: CZ-TACG1 - Panasonic WLAN-Modul for styring via internett/app
| Vekt og mål | |
|---|---|
| Vekt innedel | 11 kg |
| Vekt utedel | 38 kg |
| HxBxD innedel | 249 x 790 x 355 mm |
| HxBxD utedel | 622 x 824 x 299 mm |
| Lydnivå og driftsområde | |
|---|---|
| Driftsområde (kjøl / varme) | -20.0 °C |
| Lydnivå innedel | 18-45 dB(a) |
| Lydnivå utedel | 44.0 dB(a) |
| SCOP og Energiklasse | |
|---|---|
| COP verdi | 5.12 |
| SCOP verdi | 5.0 |
| Energiklasse | A++ |
| Kjølekapasitet kW | |
|---|---|
| Maks kjølekapasitet kW | 3.0 kW |
| Min/maks kjølekapasitet | 0,85 – 3,00 kW |
| Nominell kjølekapasitet | 2.5 kW |
| Varmekapasitet kW | |
|---|---|
| Min/maks varmekapasitet | 0,85 – 6,55 kW |
| Maks varmekapasitet | 6.55 kW |
| Varmekapasitet nominell | 3.2 kW |
| Varmekapasitet ved -7°C | 4.0 kW |
| Varmekapasitet ved -15°C | 3.9 kW |
| Teknisk spesifikasjoner | |
|---|---|
| Maks strømtrekk | 8 A |
| Anbefalt sikringsstørrelse | 10 A |
| Rør dimensjon | 1/4″ – 3/8″ |
| Rør lengde (min – maks) | 3~20 meter |
| Høydeforskjell inne- og utedel | 10 meter |
| Påfylling pr gram utover standard lengde | 20 g/m (etter 7,5m) |
| Strømtilførsel | Utedel |
| WiFi | Ekstra utstyr (CZ-TACG1) |
| Base for all products | |
|---|---|
| Samlet vekt innedel og utedel | 0.0 kg |






