k. Mitsubishi ZEN design-modell (5,5 kw) (Velg farge)
kr 26,650.00
En av Norges mest solgte varmepumper!
Kjølemedieavgift på 809,- kommer i tillegg
ZEN designvarmepumpe kombinerer design og teknikk – slik at du kan forene harmonien i hjemmet ditt med økt komfort og redusert strømregning. Vår prisvinnende designmodell har en supertynn og stillegående innedel, og du kan velge blant 3 farger: hvit, sølv eller sort.
Designmodellen leveres også med uketimer, iSave-funksjon med mulighet for vedlikeholdsvarme ned til 10°C og Fan Mode. Sistnevnte er en egen viftemodus der kun viften går, noe som gjør den perfekt som kombinasjon med peis eller ovn for å spre varmen.
Leveres med innebygget wifi.
| Vekt og mål | |
|---|---|
| Vekt innedel | 11,5 kg |
| Vekt utedel | 34 kg |
| HxBxD innedel | 299 x 885 x 195 mm |
| HxBxD utedel | 550 x 800 x 285 mm |
| Lydnivå og driftsområde | |
|---|---|
| Lydnivå utedel | 50 dB(a) |
| Lydnivå innedel | 21 – 46 dB(a) |
| Driftsområde (kjøl / varme) | -20/-10 (varme/kjøl) °C |
| SCOP og Energiklasse | |
|---|---|
| SCOP verdi | 4,5 |
| Energiklasse | A+ |
| Kjølekapasitet kW | |
|---|---|
| Min/maks kjølekapasitet | 1,1 – 4,0 kW |
| Nominell kjølekapasitet | 3,5 kW |
| Maks kjølekapasitet kW | 4,0 kW |
| Varmekapasitet kW | |
|---|---|
| Min/maks varmekapasitet | 1,3 – 5,1 kW |
| Maks varmekapasitet | 5,1 kW |
| Varmekapasitet nominell | 4,0 kW |
| Varmekapasitet ved -7°C | NA kW |
| Varmekapasitet ved -15°C | 2,4 kW kW |
| Teknisk spesifikasjoner | |
|---|---|
| Maks strømtrekk | 7,1 A |
| Anbefalt sikringsstørrelse | 10 A |
| Rør dimensjon | 1/4″ – 3/8″ |
| Rør lengde (min – maks) | 3~20 meter |
| Høydeforskjell inne- og utedel | 12 meter |
| Påfylling pr gram utover standard lengde | 20 g/m (etter 7m) |
| Strømtilførsel | Utedel |
| WiFi | Innebygd |
| Base for all products | |
|---|---|
| Samlet vekt innedel og utedel | 0.0 kg |
Tilleggsinformasjon
| Velg farge | Hvit, Sort, Sølv |
|---|






