c. Toshiba Signatur 35
kr 30,450.00
Unik designmodell med energismarte funksjoner og front i utskiftbar tekstil.
Kjølemedieavgift på 723,- kommer i tillegg
-
Unik designmodell med energismarte funksjoner og front i utskiftbar tekstil
Toshiba Signatur 35 har et design du ikke har sett maken til. Den gjør likevel langt mer enn bare å se bra ut. Her får du både høy varmeeffekt og en mengde nyttige funksjoner. Signatur har energiklasse A+++, er meget stillegående og ytelsesevnen er på topp. Tekstiltrekk i fargene Granitt og Skifer følger med, og flere farger kan bestilles hos din lokale forhandler.
- Høyeste energiklasse A+++ og SCOP på 5,1
- Innedel med front i utskiftbar tekstil - et bredt utvalg farger
- Nordisk modell med varmekabel og tørrefilter i utedel
- Fabrikktestet drift ned til -25 °C
Toshiba sin helt nyutviklede designmodell med tekstil front setter en helt ny standard for hvordan innedeler blir en del av det moderne hjem. Produktet leveres med lys og mørk grå tekstil som standard. Ekstra trekk i flere andre palettfarger, mønster og stoffer er tilgjengelig. Trekket skifter boligeier enkelt selv når man ønsker en forandring. Innedelen finnes i to størrelser, 25 og 35.
Toshiba Signatur leveres med fabrikkmontert wifi-modul for full kontroll og oversikt fra en smarttelefon. En helt nyutviklet fjernkontroll i svart utførelse medfølger. Modellen har en rekke smartfunksjoner, blant annet peisfunksjon for optimal spredning av varme fra ildsted, Hi-power som aktiverer maksimal varmespredning ved lengre fravær, justerbar vedlikeholdsvarme mellom 5-13 °C, timerfunksjon m.m.
Valgfri tilkobling av strøm på innedel eller utedel.
| Vekt og mål | |
|---|---|
| Vekt innedel | 11 kg |
| Vekt utedel | 38 kg |
| HxBxD innedel | 300 x 987 x 210 mm |
| HxBxD utedel | 550 x 780 x 290 mm |
| Lydnivå og driftsområde | |
|---|---|
| Lydnivå utedel | 49 dB(a) |
| Lydnivå innedel | (19) 25 – 46 dB(a) |
| Driftsområde (kjøl / varme) | -15 ~ +46 / -25 ~ +24 °C |
| SCOP og Energiklasse | |
|---|---|
| COP verdi | 4,42 |
| SCOP verdi | 5,1 |
| Energiklasse | A+++ |
| Kjølekapasitet kW | |
|---|---|
| Min/maks kjølekapasitet | 1,2 – 4,5 kW |
| Nominell kjølekapasitet | 3,5 kW |
| Maks kjølekapasitet kW | 4,5 kW |
| Varmekapasitet kW | |
|---|---|
| Min/maks varmekapasitet | 1 – 7,6 kW |
| Maks varmekapasitet | 7,6 kW |
| Varmekapasitet nominell | 4,2 kW |
| Varmekapasitet ved -7°C | 4,75 kW |
| Varmekapasitet ved -10°C | 4,5 kW |
| Varmekapasitet ved -15°C | 4 kW |
| Varmekapasitet ved -20°C | 3,3 kW |
| Varmekapasitet ved -25°C | 2,7 kW |
| Teknisk spesifikasjoner | |
|---|---|
| Anbefalt sikringsstørrelse | 16 A |
| Rør dimensjon | 1/4″ – 3/8″ |
| Rør lengde (min – maks) | 2 ~ 20 meter |
| Høydeforskjell inne- og utedel | 12 meter |
| Påfylling pr gram utover standard lengde | 20 g/m (etter 15m) |
| Strømtilførsel | Inne- eller utedel |
| WiFi | Innebygd |
| Base for all products | |
|---|---|
| Samlet vekt innedel og utedel | 0.0 kg |







