Cooper & Hunter Arctic 12
kr 16,000.00
PRIS ER INKLUDERT MONTERING
Høy effektivitet – SCOP (Varmere-/Middels-/Kaldere klima) – 5.2 / 4.1 / 3.1
Energiklasse på varme / kjøling A+ / A++ (Middelsklima)
Integrert WiFi
Stillemodus – 22 dB(A)
Eco-kuldemedie R32
+8 °C vedlikehold oppvarmingsmodus

Høy effektivitet – SCOP (Varmere-/Middels-/Kaldere klima) - 5.2 / 4.1 / 3.1
Energiklasse på varme / kjøling A+ / A++ (Middelsklima)
Integrert WiFi
Stillemodus – 22 dB(A)
Eco-kuldemedie R32
+8 °C vedlikehold oppvarmingsmodus

| Vekt og mål | |
|---|---|
| Vekt innedel | 10,5 kg |
| Vekt utedel | 24,5 kg |
| HxBxD innedel | 289 x 845 x 209 mm |
| HxBxD utedel | 555 x 732 x 330 mm |
| Lydnivå og driftsområde | |
|---|---|
| Lydnivå utedel | 52 dB(a) |
| Driftsområde (kjøl / varme) | -15 ~ +50 / -25 ~ +30 °C |
| Lydnivå innedel | 21 – 38 dB(a) |
| SCOP og Energiklasse | |
|---|---|
| COP verdi | 4,0 |
| SCOP verdi | 4,1 |
| Energiklasse | A+ (Middels klima) |
| Kjølekapasitet kW | |
|---|---|
| Min/maks kjølekapasitet | 0.90 – 4,40 kW |
| Nominell kjølekapasitet | 3,51 kW |
| Maks kjølekapasitet kW | 4,40 kW |
| Varmekapasitet kW | |
|---|---|
| Min/maks varmekapasitet | 0,90 – 4,70 kW |
| Maks varmekapasitet | 4,70 kW |
| Varmekapasitet nominell | 3,81 kW |
| Varmekapasitet ved -7°C | 3,81 kW |
| Varmekapasitet ved -15°C | 3,00 kW |
| Varmekapasitet ved -25°C | 2,50 kW |
| Teknisk spesifikasjoner | |
|---|---|
| Anbefalt sikringsstørrelse | 10 A |
| Rør dimensjon | 1/4″ – 3/8″ |
| Rør lengde (min – maks) | 3~15 meter |
| Høydeforskjell inne- og utedel | 10 meter |
| Påfylling pr gram utover standard lengde | 16 g/m (etter 5m) |
| Strømtilførsel | Utedel |
| WiFi | Innebygd |
| Base for all products | |
|---|---|
| Samlet vekt innedel og utedel | N/A kg |
Dokumentasjon:






