-
Samsung WindFree™
Med tusenvis av mikrohull som sprer frisk luft jevnt og forsiktig i alle rom, gir WindFree™ serien deg muligheten til å bo, jobbe og slappe av komfortabelt uten å oppleve ubehagelig trekk.
- Tre-trinns kjøling: Hurtig kjølingsmodus, avfuktingsmodus og WindFree™-kjølingsmodus
- 3-Care Filtersystem med Zeolitt-belegg.
- Al Autokomfort og bevegelsessensor.
- Wi-Fi-kontroll med Samsung SmartThings og Bixby-talekontroller.
- Kompressor med Digital Inverter Boost-teknologi.
- Utstyrt med basevarmer.
- Direkte drivvifte drevet av en BLDC-motor.
- Triple Protector Plus for à beskytte kompressor, vifte og kontroll mot stremstet.
- Kompatibel med kablet fjernkontroll og med sentralisert kontroll.
- Oppvarming ned til -30 °C.
| Vekt og mål | |
|---|---|
| Vekt innedel | 10,4 kg |
| Vekt utedel | 33 kg |
| HxBxD innedel | 299 x 889 x 215 mm |
| HxBxD utedel | 548 x 790 x 285 mm |
| Lydnivå og driftsområde | |
|---|---|
| Lydnivå utedel | 46 dB(a) |
| Lydnivå innedel | 17/40 dB(a) |
| Driftsområde (kjøl / varme) | -15 – +46 / -30 – +24 °C |
| SCOP og Energiklasse | |
|---|---|
| COP verdi | 4,74 |
| SCOP verdi | 5,1 |
| Energiklasse | A+++ |
| Kjølekapasitet kW | |
|---|---|
| Min/maks kjølekapasitet | 0,9 – 3,6 kW |
| Nominell kjølekapasitet | 2,5 kW |
| Maks kjølekapasitet kW | 3,6 kW |
| Varmekapasitet kW | |
|---|---|
| Min/maks varmekapasitet | 0,8 – 7,1 kW |
| Maks varmekapasitet | 7,1 kW |
| Varmekapasitet ved 0°C | 4,62 kW |
| Varmekapasitet ved -10°C | 4,10 kW |
| Varmekapasitet ved -20°C | 3,28 kW |
| Teknisk spesifikasjoner | |
|---|---|
| Maks strømtrekk | 9,4 A |
| Rør dimensjon | 1/4″ – 3/8″ |
| Rør lengde (min – maks) | 3 – 15 meter meter |
| Høydeforskjell inne- og utedel | 8 meter |
| Påfylling pr gram utover standard lengde | 15 g/m (etter 5m) |
| Strømtilførsel | Utedel |
| WiFi | Ja (integrert) |
| Base for all products | |
|---|---|
| Samlet vekt innedel og utedel | 0.0 kg |
Spesifikasjoner
Produktark-samsung-nordic-windfree
WindFree-Leaflets-Nordic_Geo






