d. Mitsubishi Kaiteki 6300 (velg farge)
Prisområde: kr 24,750.00 til kr 26,500.00
En av Norges mest solgte varmepumper!
Kjølemedieavgift på 809,- kommer i tillegg
Varmepumpen Kaiteki er en energieffektiv og stilren modell som uavhengig av klimaet der du bor, produserer høy varmeeffekt og behagelig kjøling tilpasset dine behov. I tillegg har vår nye toppmodell flere unike funksjoner som sikrer deg den velvære og komfort du ønsker fra en varmepumpe i dag.
KRAFT, TEKNOLOGI OG TIDLØST DESIGN!
- Fire farger: Standard hvit, Perlehvit, Safirsort og Rubinrød
- Innebygget Wifi og oppkobling opp mot MelCloud
- Opptil fire driftsintervall per døgn
- Nattmodus
- i-See Sensor med 3D teknologi
- i-Save. Vedlikeholdsvarme trinnløst fra 10 til 31°C
- Mode Lock, funksjonslås
- A+++
- Kjølemedie, R32
- Dual Barrier Coating, Beskyttelsesbelegg
| Vekt og mål | |
|---|---|
| Vekt innedel | 15,5 kg |
| Vekt utedel | 35 kg |
| HxBxD innedel | 307 x 890 x 233 mm |
| HxBxD utedel | 550 x 800 x 285 mm |
| Lydnivå og driftsområde | |
|---|---|
| Driftsområde (kjøl / varme) | -25 °C |
| Lydnivå utedel | 49 dB(a) |
| Lydnivå innedel | 19 – 45 dB(a) |
| SCOP og Energiklasse | |
|---|---|
| Energiklasse | A+++ |
| SCOP verdi | 5,2 |
| Kjølekapasitet kW | |
|---|---|
| Min/maks kjølekapasitet | 0,8 – 3,5 kW |
| Maks kjølekapasitet kW | 3,5 kW |
| Nominell kjølekapasitet | 2,5 kW |
| Varmekapasitet kW | |
|---|---|
| Min/maks varmekapasitet | 1,0 – 6,3 kW |
| Maks varmekapasitet | 6,3 kW |
| Varmekapasitet nominell | 3,2 kW |
| Varmekapasitet ved -15°C | 3,2 kW |
| Varmekapasitet ved -25°C | 2,3 kW |
| Teknisk spesifikasjoner | |
|---|---|
| Maks strømtrekk | 9,9 A |
| Rør dimensjon | 1/4″ – 3/8″ |
| Rør lengde (min – maks) | 3~20 meter |
| Høydeforskjell inne- og utedel | 12 meter |
| Påfylling pr gram utover standard lengde | 20 g/m (etter 10m) |
| Strømtilførsel | Utedel |
| WiFi | Innebygd |
| Base for all products | |
|---|---|
| Samlet vekt innedel og utedel | 0.0 kg |
Tilleggsinformasjon
| Velg farge | Hvit, Perlehvit, Safirsort, Rubinrød |
|---|






